KONST / Litografier / Färglitografi 16406167

nr 1640 6167

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Signerad, numrerad 33/175. Färglitografi, bildmått: 52x52 cm, yttermått inklusive ram: 69x68 cm

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 2 september 2024
kl 19:04:48

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér